lv ru en de
facebook zl facebook ss.lv instagram

Iebūvējamie skapji

Mēs izgatavojam:
  • Skapjus un iebūvējamos skapjus pēc individuāliem izmēriem.
  • 5-7 darba dienas.
  • Liela materiālu izvēle.
  • Ātra un kvalitatīva izgatavošana un uzstādīšana.
  • Daudzgadu pieredze skapju izgatavošanā.
  • Garantija skapjiem 2 gadi, bīdāmo durvju mehānismiem - 5 gadi.
Mēs nodarbojamies ar bīdāmo durvju vairumtirdzniecību, tāpēc cenas ir zemas. Palīdzēsim aprēķināt skapi, ja klients nolēms taisīt to pats.

Darbu galerija

Iiebuvejamu skapju bildesVairāk bildes

Priekšrocības

Daudzi klienti uzdod jautājumu - kādas ir iebūvējamā skapja ar bīdāmām durvīm priekšrocības, salīdzinot ar klasisko skapi ar veramām durvīm? Daudzās mājās sienās ir nišas, var vienkārši uzstādīt karkasu bez sānu daļas un aizmugures sienas, tas ļaus samazināt cenu. Parastam skapim durvis ir veramas, bet iebūvētam skapim ar bīdāmām durvīm tās bīdās paralēli un samazina laukumu, kas nepieciešams uzstādīšanai.

Iespējams, Jūs jau centāties iegādāties skapi ar bīdāmām durvīm Rīgā, bet piedāvājums bija ierobežots gan krāsas, gan tekstūras ziņā vai nebija piemērots pēc izmēra. Iebūvējamie skapji ar bīdāmām durvīm ļauj ietaupīt dzīvojamo platību un piemēroti jebkuram interjeram. Tie ir ērti apģērba, apavu, kā arī saimniecībā nepieciešamo lietu novietošanai.

Jums pašiem ir iespēja izvēlēties noformējumu un komplektāciju. Mēs varam izgatavot skapjus pēc pasūtījuma, kas aplīmēti ar foto plēvi ar dažādiem attēliem. Stikla durvis ļaus redzēt tā saturu vajadzīgajās zonās, bet spoguļdurvis vizuāli paplašinās telpas apjomu. Mēs Jums piedāvājam apdari ar eko-ādu, kas piedod greznu izskatu.

Kvalitāte

Mēs garantējam, ka iebūvējamie skapji tiks izgatavoti kvalitatīvi un noteiktajā termiņā. Alumīnija profili kalpos ilgus gadus, bet speciālā furnitūra ļaus optimāli izmantot iekšējo telpu.

Mēs īstenojam jebkuras sarežģītības projektus un jebkuram interjeram. Mūsu darbinieku darba pieredze un profesionālās prasmes nodrošinās visu izstrādājumu lielisku kvalitāti.